اخبار و رویدادها

کاروان اتوبوسهای اعزامی به مرز مهران بنام شهید مهدی باکری مزین خواهد شد

کاروان اتوبوسهای اعزامی به مرز مهران بنام شهید مهدی باکری مزین خواهد شد

نویسنده: op/شنبه, 29 مهر,1396/دسته ها: خبرها

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی ارومیه با اعلام این خبر افزود با دستور شهردار محترم کاروان اتوبوسهای شهری اعزامی به مرز خسروی و مهران برای خدمات دهی به زائران اربعین حسینی (ع) بنام کاروان شهید باکری اتوبوسرانی شهرداری ارومیه اعزام خواهند شد.
ناصر سعیدآبادی در ادامه اعلام داشت تعدادی از اتوبوسهای کاروان مذکور در مرز خسروی و تعداد دیگری در مرز مهران مستقر خواهند شد تا در قالب برنامه ریزی انجام یافته سرویس دهی ایاب و ذهاب زایران اربعین حسینی (ع) را در خطوط مشخص شده عهده دار باشند.
وی اضافه نمود کاروان شهید باکری اتوبوسرانی شهرداری ارومیه با 50 دستگاه اتوبوس شهری - یکدستگاه مینی بوس – یکدستگاه امداد اتوبوس – یکدستگاه گشت بازرسی و بیش از هشتاد نفر اعم از راننده اصلی، کمکی نیروهای خدمات فنی و نظارتی در مورخه های 9 و 10/08/96 به مرزهای مذکور اعزام خواهند شد.
سعیدآبادی با اشاره به اینکه مدت این ماموریت 10 الی 15 روز خواهد بود از جایگزین اتوبوسهای فوق العاده در مسیر ثابت اتوبوسهای اعزامی خبر داد تا مشکلی در روند خدمات دهی به شهروندان عزیز در ایام مذکور بوجود نیاید.
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی ارومیه و حومه همچنین در خصوص آماده سازی و بازدیدهای اساسی فنی اتوبوسهای انتخابی برای این امر معنوی توضیحاتی ارائه و اعلام داشتند که تا پایان هفته جاری تمامی اتوبوسهای مذکور در تعمیرگاه مرکزی و توسط نیروهای خدمات فنی مورد بازبینی کامل و رفع اشکالات فنی قرار خواهند گرفت تا با آمادگی لازم به ماموریت فوق اعزام شوند.
سعیدآبادی در پایان مجدداً از همکاری صمیمانه بهره برداران بخش خصوصی و عوامل فنی که با خلوص نیّت و بدون چشم داشتی داوطلبانه در این امر خداپسند و معنوی شرکت کردند نهایت تقدیر و تشکر را نمود.

تعداد نمایش ها (226)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
سامانه نقشه
پایانه های اتوبوس

 

 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

نظرسنجی

نظر شما در خصوص عملکرد سازمان اتوبوسرانی چیست؟
ثبت نظر  نمایش نتایج
آمار بازدید
دی ان ان