اخبار و رویدادها

تخصیص 50 دستگاه اتوبوس شهری ارومیه برای خدمات دهی به زائران کربلای معلی

تخصیص 50 دستگاه اتوبوس شهری ارومیه برای خدمات دهی به زائران کربلای معلی

نویسنده: op/پنجشنبه, 20 مهر,1396/دسته ها: خبرها

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی با اعلام این خبر افزود سازمان اتوبوسرانی ارومیه و حومه به مثابه سالهای قبل در سالجاری نیز برابر دستور شهردار محترم تعداد 50 دستگاه اتوبوس شهری به منظور خدمات دهی به زائران کربلای معلی در اربعین حسینی (ع) به مرز خسروی و مهران اعزام خواهد نمود.
ناصر سعیدآبادی همچنین اعلام داشتند اتوبوسهای مذکور که شامل اتوبوسهای مناسب و بازسازی شده می باشند از مورخه 10/08/96 لغایت 24/08/96 جهت خدمات دهی به زائران عزیز در مرزهای مورد اشاره مستقر و سرویس دهی لازم را انجام خواهند داد.
وی اضافه نمود کاروان مذک.ر را یکدستگاه خودرو امداد فنی سیار، یکدستگاه گشت نظارتی و نیروهای فنی و خدماتی مورد نیاز همراهی خواهند نمود تا مشکلی در روند خدمات دهی به هموطنان عزیز در مرزهای موصوف بوجود نیاید.
مدیرعامل سازمان از برنامه ریزی لازم در خطوط شهری ارومیه خبر دادند و گفتند: با توجه به کاهش 50 دستگاه اتوبوس از خطوط و سرویسهای شهری در ایام مورد اشاره واحد حرکت سازمان برنامه ریزی و تدابیر لازم را در جایگزینی و تخصیص اتوبوسهای فوق العاده برای خطوط پرازدهام اتخاذ نموده تا شهروندان گرامی در ترددهای روزانه خود دچار مشکل نباشند. ناصر سعید آبادی در پایان از همه رانندگان و بهره برداران عزیز که در این کار خداپسندانه معنوی پیشقدم بودند و بدون هیچ گونه چشمداشتی داوطلب اعزام شدند، نهایت تقدیر و تشکر را نموند و ابراز امیدواری کردند خداوند متعال پاداش این تلاش و حسن نیت تمام عزیزان زحمتکش در این عرصه را شفاعت آقا امام حسین (ع) و اهل بیت عصمت و طهارت (ع) در آخرت قرار دهد و سلامتی و توفیق روزافزون را نصیب این بندگان مخلص و با ایمان قرار بدهد. ان شاء الله.

تعداد نمایش ها (289)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
سامانه نقشه
پایانه های اتوبوس

 

 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

نظرسنجی

نظر شما در خصوص عملکرد سازمان اتوبوسرانی چیست؟
ثبت نظر  نمایش نتایج
آمار بازدید
دی ان ان